Odkrywcy Le Mans

Kolejna edycja – Ferie Zimowe 2023 r.

  

Uczestnicy zawodów z ubiegłych edycji.

* * * * * *

Zawody dla dzieci na torze Le Mans, największym i najszybszym torze kartingowym we Wrocławiu!

„Odkrywcy Le Mans” to rywalizacja przeznaczona dla najmłodszych pasjonatów wyścigów kartingowych. Udział w tym trzyetapowym Grand Prix gwarantuje rywalizację wśród uczestników, którzy na naszym torze osiągają nieprzeciętne rekordy. Dzięki wyjątkowej atmosferze Twoje dziecko zapamięta ten dzień na długo, a może odkryje w ten sposób pasję i udoskonali ukryte talenty! 😉

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko wzięło udział w zawodach zapoznaj się z poniższymi informacjami.

 

KWALIFIKAJCE
(Dzieci 8-12 lat oraz 13-15 lat)

 1. Kwalifikacje do zawodów rozpoczynają się w dniu … i potrwają do … .
 2. Do wielkiego finału zakwalifikuje się po 12 uczestników z obu grup wiekowych, którzy w podanym wyżej terminie uzyskają najlepsze czasy jednego okrążenia w trakcie jazdy kwalifikacyjnej.
 3. Po zakończonej jeździe i uzyskaniu czasu kwalifikującego się w danej chwili na listę 12 uczestników, należy zgłosić udział u obsługi, w recepcji toru.
 4. BARDZO WAŻNE: Aby zakwalifikować dziecko do zawodów, należy przed jazdą zakupić bilet kwalifikacyjny. Koszt biletu na jazdę kwalifikacyjną jest jednakowy z obowiązującymi stawkami na przejazdy gokartami Sodi Kart FunKid. Tylko jazda na podstawie wymienionego wyżej biletu upoważnia do zapisu na listę 12 uczestników kwalifikujących się w danej chwili do Wielkiego Finału.
 5. Przebieg kwalifikacji do zawodów można obserwować za pośrednictwem aplikacji mobilnej ActivityBox, w zakładce Ranking wybierając grupę wyników o nazwie „Odkrywcy 8-12” oraz „Odkrywcy 13-15”. W aplikacji lista uczestników aktualizuje się automatycznie na bieżąco.
 6. Udział w kwalifikacjach (zawodach) mogą wziąć udział dzieci w dwóch grupach wiekowych 8-12 lat oraz 13-15 lat. Uczestnictwo uwarunkowane jest obowiązkowym udziałem w towarzystwie prawnego opiekuna – obowiązkowa obecność osoby dorosłej przy rejestracji oraz na terenie obiektu, w trakcie trwania kwalifikacji oraz wielkiego finału.

 

WIELKI FINAŁ
(Zasady ogólne)

 1. Impreza startuje:
  – … – grupa wiekowa 13-15 lat.
  … – grupa wiekowa 8-12 lat.
 2. W imprezie startuje 12 uczestników, którzy w kwalifikacjach do zawodów uzyskali najlepsze czasy okrążenia podczas jazd kwalifikacyjnych.
 3. Ostateczna lista uczestników zostanie przedstawiona przez Team Le Mans w przeddzień zawodów za pośrednictwem oficjalnych profili toru w social mediach oraz na stronie internetowej w zakładce Aktualności.
 4. W razie nieobecności w dniu Wielkiego Finału osoby z oficjalnej listy, możliwość udziału w zawodach otrzyma uczestnik z listy rezerwowej, która zostanie przygotowana na wypadek ewentualnych nieobecności.
 5. Podczas zawodów „Odkrywcy Le Mans”, wszystkich uczestników jazdy obowiązuje regulamin toru (dostępny na miejscu oraz na lemans.pl).
 6. Start w zawodach wymaga wniesienia opłaty wpisowej, wynoszącej … zł. Opłatę (gotówką lub kartą) uiszczamy w dniu imprezy, w czasie zbiórki uczestników.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania w związku z udziałem w zawodach, prosimy kierować je na adres email: michal.martyniak@lemans.pl

NAGRODY SPECJALNE:
❶ za I miejsce; …
➋ za II miejsce; …
➌ za III miejsce; …

Dodatkowo:
➍ za IV miejsce; …
➎ za V miejsce; …

Obowiązkowo zapoznaj się z Regulaminem Wydarzenia, który zawiera Ogólne Zasady uczestnictwa w zawodach, obowiązujące procedury i szczegółowy przebieg imprezy.

Pobierz regulamin wydarzenia

PARTNEREM ZAWODÓW JEST

PATRONEM MEDIALNYM WYDARZENIA JEST

 

Koszyk
0