Kartingowa Liga Firmowa

Dzień dobry

Z wielką przyjemnością chcemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Kartingowej Lidze Firmowej. Jesteśmy przekonani, że będzie to świetny sposób na integrację zespołu, ewentualnie utarcie nosa konkurencji 😉 Poniżej znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje.

 

Ogólne warunki

Kartingowa Liga Firmowa składa się z czterech rund. Na realizację każdej rundy firmy przeznaczone mają 10 dni roboczych. Rundy rozgrywane są od poniedziałku do piątku. Firma wystawia do każdej rundy 5 zawodników (w każdej rundzie firmę reprezentować mogą inne osoby lub jedna stała grupa). Jazdy realizowane są poprzez wcześniejsze rezerwacje zgłoszone mailowo przez Reprezentanta Firmy na adres liga@lemans.pl. Aktualne wyniki oraz rozstrzygnięcie przesyłane będą po każdej rundzie do Reprezentantów.

 

Zasady

Drużyna każdorazowo ma do przejechania dwie rundy: 10 minut sesji treningowej oraz 10 minut rundy finałowej. Wynik drużynowy, jest sumą najlepszych czasów uzyskanych przez uczestników w jeździe finałowej, np.:

 

Tomek 59.03
Piotr 58.44
Anna 1:02.08
Marzena 59.32
Kuba 1:01.11
SUMA 299.98

 

Po każdej rundzie firmom przydzielana jest punktacja, począwszy od ostatniego miejsca – 3 punkty. Kolejne punktowane są co 3 pkt. w górę. Na wynik końcowy rywalizacji w lidze składa się suma punktów, jakie uzyskała drużyna po czterech rundach rozgrywek. Zwycięża drużyna, która uzyska największą ilość punktów w całym cyklu zawodów. Dodatkowo po każdej rundzie nagradzany jest najlepszy zawodnik, o czym decyduje najlepszy uzyskany czas w przejeździe finałowym. W przypadku remisu między drużynami po zakończeniu rozgrywek, o kolejności zwycięstwa decydować będzie suma najlepszych czasów drużyny z całego cyklu, tj. I-IV runda łącznie.

 

Nagrody

ZWYCIĘZCA LIGI

puchar, dyplomy oraz pakiet Grand Prix dla 10 osób

 

Terminy

ZGŁOSZENIE       do 12 lipca 2019
ROZPOCZĘCIE       15 lipca 2019
RUNDA I       15-19 lipca, 22-26 lipca
RUNDA II       29 lipca – 2 sierpnia, 5-9 sierpnia
RUNDA III       12-16 sierpnia, 19-23 sierpnia
RUNDA IV       26-30 sierpnia, 2-6 września
WYNIKI       9 września

Cena

Całkowity koszt udziału w lidze:

1 099 zł brutto

Cena zawiera: przejazdy wszystkich zawodników, pakiety startowe dla 5 reprezentantów firmy, ubezpieczenie NNW na czas ligi.

 

Zgłoś firmę do ligi

Korzystając z formularza możesz zgłosić swoją firmę do ligi. W odpowiedzi mailowej otrzymasz potwierdzenie oraz wszelkie informacje dotyczące płatności i dalszych kroków.

Dane firmy

Nazwa firmy:
NIP:
Logo:
Dodaj plik graficzny

Dane reprezentanta firmy

Imię:
Nazwisko:
Służbowy e-mail:
Numer telefonu