Kartingowa Liga Firmowa

Cześć Śmiałku,

Chcielibyśmy zaproponować Ci udział w naszym nowym projekcie – Kartingowej Lidze Firmowej. Jesteśmy pewni, że będzie to świetny sposób na integrację Twojego zespołu i odstresowanie się od codziennych obowiązków 😉 Zbierz ekipę gotową na potężną dawkę emocji i zgłoś Was do udziału w lidze. Poniżej znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.

 

Ogólne warunki

Kartingowa Liga Firmowa składa się z czterech rund. Na realizację każdej rundy drużyny przeznaczone mają 10 dni roboczych. Rundy rozgrywane są od poniedziałku do piątku. W każdej rundzie startuje 5 zawodników (uczestnicy mogą się zmieniać). Jazdy realizowane są poprzez wcześniejsze rezerwacje zgłoszone mailowo przez Reprezentanta Grupy na adres liga@lemans.pl. Aktualne wyniki oraz rozstrzygnięcie przesyłane będą po każdej rundzie do Reprezentantów Grup.

 

Zasady

Drużyna każdorazowo ma do przejechania dwa przejazdy: 10 minut sesji treningowej oraz 10 minut rundy finałowej. Wynik drużynowy, jest sumą najlepszych czasów uzyskanych przez uczestników w jeździe finałowej, np.:

 

Tomek 59.03
Piotr 58.44
Anna 1:02.08
Marzena 59.32
Kuba 1:01.11
SUMA 299.98

 

Po każdej rundzie drużynom przydzielana jest punktacja, począwszy od ostatniego miejsca – 3 punkty. Kolejne punktowane są co 3 pkt. w górę. Na wynik końcowy rywalizacji w lidze składa się suma punktów, jakie uzyskała drużyna po czterech rundach rozgrywek. Zwycięża drużyna, która uzyska największą ilość punktów w całym cyklu zawodów. Dodatkowo po każdej rundzie nagradzany jest najlepszy zawodnik, o czym decyduje najlepszy uzyskany czas w przejeździe finałowym. W przypadku remisu między drużynami po zakończeniu rozgrywek, o kolejności zwycięstwa decydować będzie suma najlepszych czasów drużyny z całego cyklu, tj. I-IV runda łącznie.

 

Nagrody

ZWYCIĘZCA LIGI

puchar, dyplomy oraz pakiet Grand Prix dla 10 osób (zawody w formule trening, kwalifikacje, finał)

 

Terminy

ZGŁOSZENIE       do 20 września 2019
ROZPOCZĘCIE       23 września 2019
RUNDA I       23-27 września, 30 września – 4 października
RUNDA II       7-11 października, 14-18 października
RUNDA III       21-25 października, 28 października – 1 listopada
RUNDA IV       4-8 listopada, 11-15 listopada
WYNIKI       18 listopada

Cena

Całkowity koszt udziału w lidze:

1 560 zł brutto

(łączny koszt według standardowego cennika)

Cena promocyjna: 1 099 zł brutto

Cena zawiera: przejazdy wszystkich zawodników, pakiety startowe dla 5 reprezentantów firmy, ubezpieczenie NNW na czas ligi.

 

Zgłoś drużynę do ligi

Korzystając z formularza możesz zgłosić swoją drużynę do ligi. W odpowiedzi mailowej otrzymasz potwierdzenie oraz wszelkie informacje dotyczące płatności i dalszych kroków.

Nazwa drużyny:
Red Bull Racing
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Imię Reprezentanta:
Fernando
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Nazwisko Reprezentanta:
Alonso
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Numer telefonu
777 777 777
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
E-mail:
fernando.alonso@redbullracing.com
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Koszyk
0