Aktualności

O nas

Tory kartingowe dla najmłodszych są wspaniałą okazją do aktywnego wypoczynku. Dzięki nim dzieci mają okazję poznać ten rodzaj sportu od podstaw. Wrocław może skorzystać z toru Le Mans, który został przystosowany do potrzeb najmłodszych, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo. Dzięki czemu masz pewność, że Twoje pociechy będą się świetnie bawić i nie stanie im się krzywda.

Tandemy dla dzieci i ich rodziców

Wspólne spędzanie czasu z rodziną wspaniale wpływa na relacje. Dlatego do dyspozycji klientów oddajemy specjalne tandemy, czyli dwuosobowe gokarty, które pomieszczą rodzica wraz z dzieckiem. Gokart ma dwie kierownice, dzięki czemu najmłodszy uczestnik może się poczuć jak prawdziwy kierowca rajdowy.

Samodzielna jazda na gokartach we Wrocławiu

Kiedy dziecko zaznajomi się już z torem oraz pojazdem, będzie gotowe na samodzielną przejażdżkę. Aby mu to umożliwić, przygotowaliśmy też osobny tor dla dzieci, który jest dostosowany do potrzeb najmłodszych. Nad bezpieczeństwem takiego przejazdu czuwa nasza wykwalifikowana kadra, a używane przez nas gokarty znajdują się w ścisłej czołówce pod względem systemów zabezpieczeń.

Zabawa dla dzieci w każdym wieku

Skorzystanie z trasy i pojazdów wymaga spełnienia jedynie dwóch warunków: wieku (min. 6 lat) oraz wzrostu (min. 130 cm). Na torze osoby w każdym wieku staną przed różnymi wyzwaniami: rozpędzania się na prostych odcinkach, wchodzenia w szerokie zakręty czy ścigania się z innymi uczestnikami zabawy.

Obserwuj wyczyny swoich dzieci na torze gokartowym

Jeśli chcesz dać najmłodszym odrobinę swobody, możesz poczekać w naszej strefie klienta z wygodnymi kanapami. Rozciąga się stąd dobry widok na tor.

Spraw dziecku radość w bardzo prosty sposób! Kilkanaście minut na gokartach stanie się dla niego niezapomnianym przeżyciem. Więcej informacji na temat toru, systemów bezpieczeństwa, rezerwacji czy cennika udzielamy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic.

 

Gokarty dla dzieci

Dzieciaki kochają gokarty! Możemy pochwalić się wykwalifikowanymi instruktorami, którzy zapewnią im bezpieczeństwo przy maksimum frajdy. Zaszczep w swoim dziecku miłość do sportów motorowych. Może kiedyś zasiądzie w fotelu F1?

Wyróżnia nas

Już od 6 roku życia

Już od 6 roku życia

Z usług naszego toru skorzystają nawet najmłodsi rajdowcy. Minimalny wzrost to 135 cm.

Oddzielne rundy

Oddzielne rundy

Dzieci na torze poruszają się w osobnych rundach - bez udziału dorosłych.

Przejazd z dzieckiem

Przejazd z dzieckiem

Niech Twoje dziecko rozpocznie swoją przygodę u Twojego boku. Wypożycz tandem - gokart dwuosobowy.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Tor i wykwalifikowana kadra sprawią, że będziesz mógł spokojnie obserwować postępy swojej pociechy.

Dzieci od 135 cm wzrostu oraz
młodzież do 16 roku życia

    • 10 min. - 45 zł
    • kolejne 10 min. - 40 zł

Tandem - gokart dwuosobowy
(poniedziałek-piątek)

    • 10 min. - 55 zł
Tandem - gokart dwuosobowy </br>(poniedziałek-piątek)

Tandem - gokart dwuosobowy
(sobota-niedziela)

    • 10 min. - 59 zł
Koszyk
0